zpět na "BLOG"

Všechno má svou frekvenci.

13.02.2016
Všechno má svou frekvenci.
Všechno má svou frekvenci..., každá myšlenka, buňka, orgán, každý člověk i každá rozhlasová a televizní stanice. Pokud se vlivem vnějších okolností dostanou mimo svoji frekvenci, jsou rozladěné, nefungují správně.
Na televizní stanici se nedá dívat, rozhlasová stanice se nedá poslouchat, tělo je unavené a nemocné. Co děláme, aby tomu tak nebylo? U rádia a televize začneme mačkat nebo otáčet knoflíkem a hledáme správnou frekvenci, dokud nemáme ostrý obraz, ostrý zvuk. I tělo začneme ladit. Jenomže tělo nemá knoflíky, kterými můžeme otáčet. Pomáháme si jinak - jídlem, sladkostmi, cigaretami, alkoholem, analgetiky. A to tak dlouho dokud nemáme pocit, že se nám ulevilo.Tělu se možná uleví, na chvíli.
Existují ale možnosti, které tělo umí vyladit na správnou frekvenci, bez toho, abychom sahali po sladkém, cigaretách nebo analgetikách.
Jednou z nich je metoda biorezonance. Zjistí, které části našeho těla jsou rozladěné, a co to způsobilo, A nejenom to. Pomocí této metody můžeme buňky a orgány našeho těla naladit zpět na jejich správnou frekvenci, na které budou zase bezchybně fungovat. Tělo je díky tomu "vyladěné" a zdravé. A nepotřebuje už žádné pomocníky typu: dortíky, cigaretky, ibuprofeny a podobně.

Nahoru