zpět na "BLOG"

Proč je nutno provádět úplnou očistu organismu?

04.03.2019
Proč je nutno provádět úplnou očistu organismu?
K úplné očistě těla patří vnější a vnitřní hygiena. Abyste se zbavili skutečné příčiny mnoha chorob, je třeba v první řadě vymést z organismu všechno to, co jste tam jak na skládce hromadilo několik let. Za tímto účelem je nutno provádět úplnou očistu organismu, lépe řečeno, generální úklid všech očišťujících systémů. 
Úplná očista organismu je nejen potřebná, ale i životně nezbytná, protože pouze čistý organismus zbaven veškeré vnitřní špíny může fungovat harmonicky a správně. Každá etapa očištění bude přinášet výsledky. Po očistě tlustého střeva vás přestane trápit nafouklé břicho, zácpy, pálení žáhy. Po očistě jater se vám zlepší trávení, paměť, objeví se lesk v očích, lesk vlasů. Budete vypadat mladší, přestanete být unavení, objeví se energie a síla. Očistou ledvin docílíte zmizení váčků pod očima, normalizuje se tlak a zmizí různé bolesti v dolní partii břicha a tak příčiny, které se do té doby nedařilo určit. Očista kloubů přispívá k rozpouštění soli, které se v nich nacházejí. Pokud klouby nesprávně fungovaly a bolely, zejména při změně počasí, nyní budou funkční a pružné. Před infekcemi, infarktem, mozkovou příhodou a jinými potížemi, které jsou někdy k nevydržení, vás ochrání očista lymfy a cév. 
Nic není srovnatelné s pocity po úplné očistě organismu. Pokud se rozhodnete pro tento krok, ujišťuji vás, že budete jinými lidmi. 
Pokud jste se pro očistu rozhodli, ale nevíte jak na to, objednejte se na konzultaci. Pomůžu vám sestavit postup přímo pro vás na míru.
 
 

Nahoru