Harmonizace a antistresová terapie
Psychické odblokování, uvolnění a odvedení negativních emocí. K ošetření se využívají esence z Bachových květů a kombinace programů pro stres, psychickou zátěž, podráždění, následky šoku, duševní nebo psychické trauma, hluboké strachy.
Po tomto kroku následují programy na celkovou harmonizaci a posílení vitality

 

BOLESTI
Při bolestech nejrůznějšího typu se často nejedná jen o lokální, ale o systémový problém.
Bolest je voláním tkáně po obnovení toku energie

 

Blokády způsobené geopatiemi
a elektrosmogem


Zátěž zářením, elektrosmogu a působení geopatogenních zón má vliv na poruchy psychiky a regenerace. Projevuje se to nejčastěji poruchami spánku, ranní únavou, vyčerpáním, rozlámaností, bolestmi hlavy a špatným prokrvením končetin.


Blokády čelistního kloubuVelká část impulsů a informací probíhá z těla do mozku přes oblast jazylky a čelistního kloubu, a naopak. Pokud je v této oblasti blokáda, tok energie je narušen. Důsledkem toho dochází k disharnomii, nerovnováze, bolestem a různým poruchám na fyzické i psychické úrovni.

Blokády způsobené jizvamiJizvy a srůsty ovlivňují fyzické tělo a hlavně psychiku. Tvoří blokády, narušují tok energie a tím zhoršují regeneraci.

Například: pupek, extrakce zubů moudrosti, odstranění mandle, nástřih hráze, natržení svalu, tetování, operace, úrazy, popáleniny, očkování proti neštovicím, náušnice, piercing.

Biorezonance zmírňuje dopady těchto zátěží na organismus a uvolňuje energetické blokády.
 
- Objednejte si návštěvu ještě dnes prostřednictvím kontaktního formuláře :) -
Jméno a příjmení:
Telefon:
Dotaz:
Napište číslicemi "tři dva jedna":

Nahoru