ASTRODIAGNOSTIKA

V astrologii najdeme spoustu informací, včetně informací o zdraví i karmických příčinách nemocí.


Astrologie má logický systém. Lze zněj důsledně odvodit systematiků symptomů a nemocí. Vidíme zde organismus jako celek se všemi vzájemnými vztahy a vše, co může člověk v oblasti zdraví řešit. Funkčnost orgánů je propojena s psychosomatikou a následnou odpovědí, proč se cítíme tak, jak se cítíme.

Astrodiagnostiku nechápeme jako lékařský nález nebo diagnózu. Je to způsob, který má člověku pomoci, aby poznal sama sebe a své založení. Naznačuje tělesné slabiny, ukazuje místa na těle, která jsou obzvláště náchylná ke vzniku symptomů, tzv. "loci minoris resistentiae" - místa se sníženou odolností, na základě astrologických přiřazování a analogií

Astrodiangnostika může také posloužit k tomu, abychom viděli, se kterou oslabenou rodovou linií energie souvisí - tvz. genetické dispozice a karmícké příčiny. Postavení planet v horoskopu poskytuje informace, co nám vzkazují naši předkové, co po nás chtějí, jaké máme dary a úkoly, co se musíme naučit, a tím se i z rodových linií osvobodit.

Jinými slovy: Astrodiagnostika nám sděluje informacce o zdraví fyzického těla, které si člověk přináší z minulých žiovtů a také o duševním a duchovním založení. Znalost osobnosti člověka je základním předpokladem, aby se daly použít další metody psychologické pomoci. Jsme velmi rozdílní a každému vyhovuje jiná metoda.

S využitím dávno známých informací o astrologii a propojením s poznatky čínské medicíny a psychosomatiky,
se podařilo vytvořit velmi efektivní nástroj sebepoznání.
Díky němu můžeme najít odpovědi na otázky v různých oblastech života, včetně zdraví.

Astrodiagnostika nám pomůže orientovat se ve vlastním těle, a také doporučí bylinky na vaše neduhy a ozdravené postupy.

Vhodnou prevencí lze ohrožené a oslabené orgány posílit a předjít nemocem, nebo je alespoň zmírnit a zlepšit celkovou kvalitu života.
 
- Objednejte se na masáž ještě dnes prostřednictvím kontaktního formuláře :) -
Jméno a příjmení:
Telefon:
Dotaz:
Napište číslicemi "tři dva jedna":

Nahoru