- Ing. Roman Mikluš

Krizový manažer a firemní konzultant

Renata Imrichová vždy poskytovala ty nejlepší služby, ať už se jednalo o Kraniosakrální terapii nebo o Ajurvédské ozdravné olejové masáže. Od té doby co začala pracovat s přístrojem BiCOM, jsem její stálým návštěvníkem. Vždy když jsem pod časovým tlakem z termínů, přichází nějaká viróza, nebo je někde v těle zablokovaná energie (nejčastější příčina nemocí), objednám si návštěvu. Za několik desítek minut bývám jak vyměněný a nikdy nezapomínám na biorezonanční čip, který účinnost sezení prodlužuje.
- Mgr. Daniela Boháčová

Kouč, poradkyně a umělkyně

"Renata a její přístup ke zdraví se mi stal životním stylem. Jsem od mala fyzicky zdravá, avšak zastávám názor, že "tělo je chrám našeho nitra" a proto o něj i o svůj niterní svět pod vedením Renaty pečuji. Pracuji jako poradce a velmi si vážím zdraví i vnitřní pohody. K péči o tělo používám pouze ajurvedské přípravky Tarani. Pro své nitro si dopřávám u Renaty několikrát měsíčně biorezonanční přístroj i konzultace a pravidelně užívám byliny Tarani. Díky tomu si nejen udržuji zdraví na všech úrovních, ale i na sobě pracuji a chápu souvislosti v propojení těla a vědomí.

Je pro mě důležitá přirozenost spjatá s přírodou a svobodou. Renata hledá cesty ke zdraví bez chemie a umělých nefunkčních příkras. Sama staví na vlastních dlouholetých poctivých zkušenostech, proto jsem si Renatu vybrala a má moji důvěru."

 - Jana Kachyňová

Majitelka restaurace

Renatu jsem oslovila, když mi bylo nejhůř. Léky nezabrali a tak jsem začala hledat nějakou alternativu. Buď a nebo....Taková ta poslední záchrana. Plna očekávání jsem se jí svěřila do péče. Po prvních několika sezení jsem to chtěla vzdát, ale najednou jsem si při rozhovoru s kamarádkou uvědomila, že mě vlastně nic nebolí. Akutní bolesti, které mě omezovali čím dál víc pomalu zmizeli. Ani jsem si nevšimla kdy to přesně ustoupilo. Při posledním rozhovoru jsem pochopila, že vyčistit organismus a přimět tělo pracovat tak jak má, je běh na dlouhou trať. A já tento závod poběžím tak dlouho dokud bude třeba. Děkuji Ti.
- Věra Lešová

Důchodkyně

Mohu paní Renatu všem lidem co mají duševní, nebo zdravotní problémy doporučit. Má zkušenosti, výborně se s ní komunikuje a hlavně je lidská. Masáže jsou super a její ručky zlaté. A ještě dodám, že je moc krásná a milá.


 


- Stanislava Coufalová
Finanční poradkyně


„V době, kdy mi bylo „nejhůř“, mi přišla Renata Imrichová do cesty jak na zavolanou. Pomohla mi nejenom fyzicky, ale hlavně psychicky. Jakékoliv bolesti hlavy, či napětí mi vždy po návštěvě u ní zmizely.
Začala jsem vidět svoje starosti a problémy z jiného úhlu. A já jsme opět cítila, že mám chuť bojovat dál, vše vyřešit a zvládnout.“


- Lada Hajzlerová
Jednatelka


„V den, kdy jsem měla skákat Tandem, jsem byla v hrozné panice, jestli to zvládnu. Zavolala jsem Renatě Imrichové, a i když jsem nebyla objednaná, do hodiny jsem byla u ní v saloně a ležela na lehátku. Masáž mi pomohla se zklidnit a začít se na tuto událost těšit. Čím blíže jsem byla seskoku, tím více jsem se tam těšila. Byl to neuvěřitelný zážitek. Dnes už vím, že když budu příště nervózní před nějakou událostí, mám se na koho se obrátit.“

 - Jiří Hanousek

Ředitel

Je tomu spousta let zpátky, kdy jsem pochopil, že pokud chce být člověk zdravý a v pohodě, musí se naučit svoje tělo poslouchat, vnímat ho a starat se o něho...

Dlouhou dobu se mně nedařilo nalézt toho správného človíčka, až jednou jsem dostal doporučení na Renatu Imrichovou. Od toho okamžiku se ze mě začal stávat jiný člověk.

Nejenom , že jsem se začal cítit mnohem lépe fyzicky a psychicky, ale díky její péči jsem začal vnímat věci a dění kolem sebe z jiné "dimenze" . A toto nové vnímání mě vnitřně neskutečně obohacuje a naplňuje a navíc pomáhá jak po profesní stránce, tak především v osobním životě. Za to bych jí chtěl moc poděkovat....- Martina Halouzková

Administrativní pracovnice

O skvělých účincích Bicomu mě přesvědčily moje 2 děti, kterým se po sezení úžasně nastartovala přirozená imunita.

Já osobně jsem velmi ocenila harmonizaci Bachovými essencemi. Měla jsem je i ve formě kapek, které mě zachraňovaly v každé krizové situaci a mírnily strach z dalekých cest autem.


 - Filip Říha

Kouč, organizátor akcí pro zdravý životní styl, rawfood

Renata má zlaté ruce. Všechny techniky, které ovládá jsou pro mě bonusem. Po pár minutách její masáže se mi uvolňuje dlouho zatuhlá krční páteř a já se cítím v nebi. Vnímám vůni jejích rukou a s každým jejím dotykem je mi v mém těle příjemněji... Takhle se cítím já, ale i desítky mých klientů, které Renata masíruje na mých zážitkových pobytech. Děkuji Ti Renato!- Šárka Skácelová

Zdravotní sestra

Renatku znám a chodim k ni na masáže skoro 15 let. Za tu dobu mi nesčetněkrát pomohla na těle i na duši.
Díky ní mě přestaly trápit migrény. Je velmi empatická a umí naslouchat a rozdávat cenné rady. Je úžasný a skvělý člověk . Vždy,když od ní odjíždím, je mému tělu velmi dobře, a proto se k ní ráda vracím, i když je to trošku z ruky a časově náročné.

 

- Karel Svoboda

Zdravý životní styl

Již po prvním sezení na biorezonanci, jsem ucítil obrovský vnitřní klid. To se odrazilo i na vztahu s manželkou a celkové rodinné pohodě. Při druhém návštěvě jsem byl překvapený, že se ukázalo, kolik v sobě mám nezpracovaných emocí. Nejdříve mi to nebylo příjemné. Pochopil jsme ale velmi rychle, že právě proto jsem tady. Odcházel jsem zklidněný, plný optimismu a energie.- Jiří Sedláček

Majitel zubní laboratoře

Měl jsem větší zdravotní problém. Vyzkoušel jsem mnoho metod, o kterých se ani nedá říct, že jsou alternativní, protože jejich výsledky jsou staletími prověřené a fungují, jenom klasické medicína je neumí využívat a dokonce je zavrhuje. Musím říct, že mě neskutečně pomohli na rozdíl od klasické medicíny. Co mě ale úplně nadchlo, jsou možnosti biorezonance, přístroje Bicom, na který chodím k paní Renatě Imrichové, která k tomuto skvělému přístroji dodá svoje zkušenosti a doporučení jak se ke svému tělu správně chovat. Teď už jsem naprosto v harmonii, ale právě proto pořád chodím na pravidelně k paní Imrichové, abych zůstal zdravý co nejdéle.

 

- Jana Hrubá
Kosmetička a pedikérka


Zlatá Renatka. Nejen, že díky jejím ošetřením se cítím skvěle, ale s její pomoci se cítí úžasně i mé 3. měsíční miminko. Renatka doporučila ajurvédský olejík na místa, kam ho malému mám vmasírovat a světe div se.... Rýma je fuč, za pouhé dva dny se mu čistí nosík, který měl ucpaný skoro měsíc. A pani doktorka pořád jen říkala vincentka, vincentka a nic....

Renatko, tisíceré diky.... Jsi žena na svém místě :-*

- Renata Kudličková
zdravá výživa

Chtěla bych se podělit o své zážitky u mé dlouholeté terapeutky Renaty Imrichové, která mi tolikrát obrovsky pomohla.Je těžké si dnes vybrat toho správného terapeuta,který by právě Vám mohl pomoct jít krůček po krůčku, cestou k uzdravení, nebo udržení si zdraví.Sama jsem si přála najít toho kdo mi ukáže problém a pomůže mi ho zpracovat, at už je na úrovni psychické či fyzické.Renata Imrichová je pro mě právě tou, na kterou se můžu obrátit. Je velmi citlivá a dokáže naslouchat tak,že přesně najde ten problém, se kterým pak pracujeme. Já vždy přišla na Kraniosakrální terapii.Ta je pro mě velmi příjemná a pokaždé mi moc pomohla. Je to jemná a energeticky pro mně velmi účinná a očistmá a terapie,kdy tato terapeutka vás provádí celou situací tak, že bolest či problém se pomali začíná čistit. Jak na úrovni těla tak i duše. Krása studia a příjemné poležení na vyhřívaném lůžku.To vše mě dopomohlo k mému pročíštění od starých neduhů. Můžu jen doporučit.Jsem za ni vděčná.

 
Jméno a příjmení:
Telefon:
Dotaz:
Napište číslicemi "tři dva jedna":
 

Nahoru